Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »
Klonové války po letech s českým dabingem
Po téměř dvanácti letech letech se seriál Star Wars: Klonové války konečně dočká kompletního českého dabingu. více »
Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »

Mystery of a Thousand Moons

Reklama
Sezóna:
Díl:
S01E18
Titulní obrázek epizody
Stručný popis: Smrtící Virus Modrý Stín je vypuštěn, Padmé, Ahsoka a mnoho klonových vojáků jsou nakažení, čímž dávají Anakinovi a Obi-Wanovi pouhých 48 hodin, aby našli protijed na tajemné planetě Iego, ze které nikdo nedokáže utéct.
Scénář: Brian Larsen, Drew Z. Greenberg
Režie: Jesse Yeh
Postavy: Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Ahsoka Tano, Padmé Amidala, Kapitán Rex, Dr. Nuvo Vindi, Jaybo Hood, Královna Neeyutnee
Lokace: Naboo, Iego
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
5 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
2 hlasy
1 hvězda
0 hlasů