Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »

Ahsoka Tano

Reklama
Dabing postavy: Ashley Eckstein
Ahsoka Tano byla togrutská padawanka počas Klonových Válek. Narodila na planétě Shili. Tam ji nalezl mistr Jedi Plo Koon a přivedl ji do Řádu na Coruscantu. Velmistr Yoda rozhodl, že bude přidělena k rytíři Jedi Anakinu Skywalkerovi. Ten ji nejprve jako svou učednici nechtěl přijmout, ale když mu pomohla porazit separatistickou armádu na planétě Christopsis, tak si ji oblíbil. Republika dostala zprávu od Jabby Hutta, že když zachrání jeho syna Rottu od tajemných únosců, Huttský klan dovolí Republice volný přechod přes Huttský prostor. Anakinovi, Ahsoce, Obi-Wanovi, klonovému kapitánovi Rexovi a hrstce klonů se podařilo na planetě Teth, kde byl prý Rotta uvězněn, osvobodit ho od vražedkyně hraběte Dookua Asajj Ventress a skupinky droidů. Anakin a Ahsoka odletěli za Jabbou na Tatooine, ale tam je překvapil samotný Dooku s párem droidů Magnaguardů. Ovšem Anakinovi a Ahsoce se podařilo utéct do Jabbova paláce a vrátit mu ztraceného syna. Jabba tedy souhlasil s volným přesunem Republikových lodí přes Huttský prostor. Poté Ahsoka se svým mistrem zažila spousty dobrodružství.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
47 hlasů
9 hvězd
12 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
3 hlasy
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
2 hlasy
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
1 hlas
1 hvězda
3 hlasy