Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Ahsoka Tano

Reklama
Dabing postavy: Ashley Eckstein
Ahsoka Tano byla togrutská padawanka počas Klonových Válek. Narodila na planétě Shili. Tam ji nalezl mistr Jedi Plo Koon a přivedl ji do Řádu na Coruscantu. Velmistr Yoda rozhodl, že bude přidělena k rytíři Jedi Anakinu Skywalkerovi. Ten ji nejprve jako svou učednici nechtěl přijmout, ale když mu pomohla porazit separatistickou armádu na planétě Christopsis, tak si ji oblíbil. Republika dostala zprávu od Jabby Hutta, že když zachrání jeho syna Rottu od tajemných únosců, Huttský klan dovolí Republice volný přechod přes Huttský prostor. Anakinovi, Ahsoce, Obi-Wanovi, klonovému kapitánovi Rexovi a hrstce klonů se podařilo na planetě Teth, kde byl prý Rotta uvězněn, osvobodit ho od vražedkyně hraběte Dookua Asajj Ventress a skupinky droidů. Anakin a Ahsoka odletěli za Jabbou na Tatooine, ale tam je překvapil samotný Dooku s párem droidů Magnaguardů. Ovšem Anakinovi a Ahsoce se podařilo utéct do Jabbova paláce a vrátit mu ztraceného syna. Jabba tedy souhlasil s volným přesunem Republikových lodí přes Huttský prostor. Poté Ahsoka se svým mistrem zažila spousty dobrodružství.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
47 hlasů
9 hvězd
12 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
3 hlasy
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
2 hlasy
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
1 hlas
1 hvězda
3 hlasy