Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Ahsoka Tano

Reklama
Dabing postavy: Ashley Eckstein
Ahsoka Tano byla togrutská padawanka počas Klonových Válek. Narodila na planétě Shili. Tam ji nalezl mistr Jedi Plo Koon a přivedl ji do Řádu na Coruscantu. Velmistr Yoda rozhodl, že bude přidělena k rytíři Jedi Anakinu Skywalkerovi. Ten ji nejprve jako svou učednici nechtěl přijmout, ale když mu pomohla porazit separatistickou armádu na planétě Christopsis, tak si ji oblíbil. Republika dostala zprávu od Jabby Hutta, že když zachrání jeho syna Rottu od tajemných únosců, Huttský klan dovolí Republice volný přechod přes Huttský prostor. Anakinovi, Ahsoce, Obi-Wanovi, klonovému kapitánovi Rexovi a hrstce klonů se podařilo na planetě Teth, kde byl prý Rotta uvězněn, osvobodit ho od vražedkyně hraběte Dookua Asajj Ventress a skupinky droidů. Anakin a Ahsoka odletěli za Jabbou na Tatooine, ale tam je překvapil samotný Dooku s párem droidů Magnaguardů. Ovšem Anakinovi a Ahsoce se podařilo utéct do Jabbova paláce a vrátit mu ztraceného syna. Jabba tedy souhlasil s volným přesunem Republikových lodí přes Huttský prostor. Poté Ahsoka se svým mistrem zažila spousty dobrodružství.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
47 hlasů
9 hvězd
12 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
3 hlasy
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
2 hlasy
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
1 hlas
1 hvězda
3 hlasy