Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Kapitán Rex

Reklama
Dabing postavy: Dee Bradley Baker
CC-7567, také známý jako Rex, byl klonový kapitán. Během Klonových válek Rex velel rotě Torrent, části slavné 501. legie. Rex a jeho muži byli přiřazeni k ochraně sektorů Vnějšího okraje. Byl svobodného myšlení, nepoddajného a agresivního chování. Rex si prosazoval svoje názory mezi výše postavenými Jedii. Také tu byly jeho pozoruhodné a jedinečné poznámky, ale i přesto Rex plnil rozkazy bez otázek, stejně jako zbytek klonů. Rex se zúčastnil mnoha misí spolu s Anakinem Skywalkerem a Ahsokou Tano.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
15 hlasů
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů