Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »
Klonové války po letech s českým dabingem
Po téměř dvanácti letech letech se seriál Star Wars: Klonové války konečně dočká kompletního českého dabingu. více »
Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »

Dr. Nuvo Vindi

Reklama
Dabing postavy: Michael York
Nuvo Vindi byl faustský doktor z planety Adana, který žil během posledních let Galaktické Republiky. Vindi byl mentálně labilní, využíval svého nadání jakožto vědec a badatel k uskutečnění jeho vize o dokonalé galaxii. Původně, než zmizel ve 32 BBY, kdy se věřilo, že zemřel, Vindi pracoval jako zdravotník senior pro kriminální Permské rodiny. Znovu se objevil na Naboo, jako vědec Konfederace Nezávislých Systémů během Klonových Válek. Stal se posedlým znovu vytvořit vymýcený virus Modrý stín, smrtící vodou přenosný mor, který docílil okamžité smrti a neexistoval na něj žádný známý lék. Vindi pracoval v podzemní laboratoři v Nabooských jižních bažinách, spolu s bitevními droidy Konfederace a LEP-86C8, LEP služebnickým droidem. Ve 21 BBY Vindi nebyl jen schopen znovu vytvořit virus, ale také umožnil jeho šíření vzduchem a chystal se ho vypustit na klíčových hvězdných systémech Republiky.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
2 hlasy
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas