Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Dr. Nuvo Vindi

Reklama
Dabing postavy: Michael York
Nuvo Vindi byl faustský doktor z planety Adana, který žil během posledních let Galaktické Republiky. Vindi byl mentálně labilní, využíval svého nadání jakožto vědec a badatel k uskutečnění jeho vize o dokonalé galaxii. Původně, než zmizel ve 32 BBY, kdy se věřilo, že zemřel, Vindi pracoval jako zdravotník senior pro kriminální Permské rodiny. Znovu se objevil na Naboo, jako vědec Konfederace Nezávislých Systémů během Klonových Válek. Stal se posedlým znovu vytvořit vymýcený virus Modrý stín, smrtící vodou přenosný mor, který docílil okamžité smrti a neexistoval na něj žádný známý lék. Vindi pracoval v podzemní laboratoři v Nabooských jižních bažinách, spolu s bitevními droidy Konfederace a LEP-86C8, LEP služebnickým droidem. Ve 21 BBY Vindi nebyl jen schopen znovu vytvořit virus, ale také umožnil jeho šíření vzduchem a chystal se ho vypustit na klíčových hvězdných systémech Republiky.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
2 hlasy
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas