Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Jedi Crash

Reklama
Sezóna:
Díl:
S01E13
Titulní obrázek epizody
Stručný popis: Když je Anakin těžce zraněn v bitvě, musí Jedika a generál Aayla Secura naučit Ahsoku filozofii Jediů, která zakazuje mít osobní vazby. Mezitím statečně hledají na neznámé planetě lékařskou pomoc pro raněného rytíře Jedi.
Scénář: Henry Gilroy , Scott Murphy, Katie Lucas
Režie: Rob Coleman
Postavy: Anakin Skywalker, Ahsoka Tano, Kapitán Rex, Komandér Bly, Tee Watt Kaa, Wag Too, Aayla Secura
Lokace: Quell, Maridun
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
2 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
2 hlasy
5 hvězd
2 hlasy
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
1 hlas
1 hvězda
0 hlasů