Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Citadel Rescue

Reklama
Sezóna:
Díl:
S03E20
Titulní obrázek epizody
Stručný popis: Po zničení lodi, jenž představovala jediný způsob, jak opustit planetu, musí Anakin a Obi-Wan vést vězeňské uprchlíky skrz nebezpečnou krajinu Lola Sayu, zatímco Plo Koon vede útok Republiky skrz obranu Separatistů.
Scénář: Matt Michnovetz
Režie: Steward Lee
Postavy: Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Ahsoka Tano, R2-D2, Kapitán Rex, Plo Koon, Komandér Cody, Adi Gallia, Fives, Osi Sobeck, Wilhuff Tarkin, Saesee Tiin, Admirál Coburn, Komandér Wolffe
Lokace: Coruscant, Lola Sayu
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
3 hlasy
9 hvězd
3 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů