Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Plo Koon

Reklama
Dabing postavy: James Arnold Taylor
Plo Koon byl mistr Jedi z dob Staré Republiky. Pocházel z planety Dorin a byl rasy Kel Dor. Pozici v Nejvyšší Radě Jedi si udržel od Invaze na Naboo až po konec Staré Republiky v roce 19 BBY. Proslavil se svým výborným pilotováním. Plo Koon byl strýcem mistryně Jedi Sha Koon. Jeho přátelé byli Qui-Gon Jinn, po jehož boku bojoval po čas Starkské Hyperprostorové války, Micah Giiett, Ki-Adi Mundi a Saesee Tiin. Zemřel na planetě Cato Neimodia, když ho klonový kapitán Jag po vydání Rozkazu 66 ze své stíhačky ARC-170 sestřelil.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
6 hlasů
9 hvězd
3 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů