Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Blue Shadow Virus

Reklama
Sezóna:
Díl:
S01E17
Titulní obrázek epizody
Stručný popis: S obavami, že Naboo potkala další invaze, se vydávají senátorka Amidala a zástupce Binks, zhodnotit situaci. Ale nedaleko je objevena laboratoř s profesorem, který vynalezl smrtící jed, Modrý Stín a aplikuje ho do bomb. Vybouchla by jen jedina a udělalo by to spoustu škod.
Scénář: Henry Gilroy , Scott Murphy, Craig Titley
Režie: Giancarlo Volpe
Postavy: Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Ahsoka Tano, Padmé Amidala, Kapitán Rex, Jar Jar Binks, Dr. Nuvo Vindi, Peppi Bow, Královna Neeyutnee
Lokace: Naboo
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
2 hlasy
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů