Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

ARC Troopers

Reklama
Sezóna:
Díl:
S03E02
Titulní obrázek epizody
Stručný popis: Republika se dozvídá o hrozícím útoku separatistů na Kamino a Anakin s Obi-Wanem spěchají na planetu. Po té, co Republika odrazí separatistickou hrozbu, skutečný útok teprve začne. Asajj Ventress, generál Grievous a armáda droidů vystupující z oceánu usilují o zničení výrobního klonovacího zařízení.
Scénář: Cameron Litvack
Režie: Kyle Dunlevy
Postavy: Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Asajj Ventress, Kapitán Rex, Generál Grievous, Komandér Cody, Fives, Echo, Údržbářský klon 99, Shaak Ti, Lama Su, Komandér Colt
Lokace: Kamino
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
6 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas