Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Asajj Ventress

Reklama
Dabing postavy: Nika Futterman
Asajj Ventress byla dathomirianská Temná Jedijka a cenný pomocník hraběte Dookua. Původně Sestra noci z Dathomiru, byla Ventress odvedena jako otrok na planetu Rattatak. Později byla osvobozena a cvičena jakožto padawan Jedi svým novým mistrem Ky Narecem. Nicméně ten byl zabit a Ventress propadla svému hněvu. Vykročila na cestu Temné strany, vzala si světelný meč svého mrtvého mistra a vytrénovala se v Jar'Kai stylu boje. Po té počala vraždit všechny válečníky na Rattataku a prohlásila se jako jeho vládce. Tím si získala pozornost hraběte Dookua a ten ji vycvičil v umění Sithů a vzal si ji jako svou učednici. Během Klonových válek zabila mnoho rytířů Jedi a stala se jednou z nejobávanějších vražedkyň v galaxii. Postupem času se však pán hraběte Dookua začal obávat jeho schopností a přikázal mu ji zabít. O to se Dooku pokusil, ale Ventress přežila a vrátila se za Sestrami noci na Dathomir, odkud plánovala svou pomstu.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
6 hlasů
9 hvězd
3 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
3 hlasy
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů