Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Asajj Ventress

Reklama
Dabing postavy: Nika Futterman
Asajj Ventress byla dathomirianská Temná Jedijka a cenný pomocník hraběte Dookua. Původně Sestra noci z Dathomiru, byla Ventress odvedena jako otrok na planetu Rattatak. Později byla osvobozena a cvičena jakožto padawan Jedi svým novým mistrem Ky Narecem. Nicméně ten byl zabit a Ventress propadla svému hněvu. Vykročila na cestu Temné strany, vzala si světelný meč svého mrtvého mistra a vytrénovala se v Jar'Kai stylu boje. Po té počala vraždit všechny válečníky na Rattataku a prohlásila se jako jeho vládce. Tím si získala pozornost hraběte Dookua a ten ji vycvičil v umění Sithů a vzal si ji jako svou učednici. Během Klonových válek zabila mnoho rytířů Jedi a stala se jednou z nejobávanějších vražedkyň v galaxii. Postupem času se však pán hraběte Dookua začal obávat jeho schopností a přikázal mu ji zabít. O to se Dooku pokusil, ale Ventress přežila a vrátila se za Sestrami noci na Dathomir, odkud plánovala svou pomstu.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
6 hlasů
9 hvězd
3 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
3 hlasy
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů