Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Darth Bane

Reklama
Dabing postavy: Mark Hamill
Darth Bane byl sithským lordem, který měl obrovské nadání v Temné straně Síly.

V akademii Sithů na Korribanu; kde studoval, oproti ostatním, v pokročilejším věku; se ze starobylých svitků dozvěděl, jak získat co největší moc skrze Temnou stranu.
Proto zosnoval ohromné spiknutí, jehož cílem bylo vyhubit všechny tehdy žijící Sithy. Získat co největší moc Temné strany, to totiž dokáže pouze jeden člověk. Proto Bane zavedl Pravidlo Dvou, které praví, že vždy jen dva mohou být, mistr a učedník. Jeden, aby mocí vládl, druhý, aby po ní toužil.
Tak si mohou Sithové své znalosti v Temné straně předávat po mnoho let a být v ní neskutečně zběhlí.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
12 hlasů
9 hvězd
2 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas