Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »

Darth Bane

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Darth Shadow
22. Duben 2014 - 17:39
Četl jsem knihu Darth Bane: Cesta zkázy; a bylo úžasné číst o vývoji sitha, který zavedl pravidlo dvou. Byl bych rád, kdyby někdy v budoucnu vydalo nakladatelství Egmont české verze zbylých knížek z trilogie o Darthu Baneovi. Abych si mohl přečíst celý jeho příběh a ne jenom stručný popis z české Star Wars Wiki.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Pětka
20-21
Pětka [Redaktor]
23. Duben 2014 - 13:13
Skutečně tě k ničemu nenabádám. Není tvou povinností to otevřít, ale zabránit ti v tom nemůžu...
Pravidlo dvou: odkaz »
Dynastie zla: odkaz »

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Darth Divergence
29-30
13. Červenec 2014 - 20:05
Na internetu jsou k dostání knihy přeložené do češtiny, nerozeznáš to od překladu v knize. Mohu zaslat jestli si je ješě nečetl. Darth Bane je pro mě nejvyšší sithský lord a nemohl sme vydržet nepřečíst si pravidlou dvou a destiny of evil:)

Darth Divergence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Komár
26-27
13. Červenec 2014 - 21:08
a nevíš kde by dalo sehnat komiksy v češtině s X-MENy?

+1
-1
-1
Obrázek uživatele MultiScorey
3. Srpen 2014 - 19:49
Pravda, že je to trošku mimo mísu, ale X-Meny můžeš najít skoro v každém knihkupectví, např. www.dobre-knihy.cz, ale pokud chceš X-Meny z UKK, tak se podívej do Comicspointu, tam jsou všechny UKKčka, která vyšla odkaz » ;)

"Two there should be; no more, no less.
One to embody power, the other to crave it."
―Darth Bane

+1
+1
-1