Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Darth Bane

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Darth Shadow
22. Duben 2014 - 17:39
Četl jsem knihu Darth Bane: Cesta zkázy; a bylo úžasné číst o vývoji sitha, který zavedl pravidlo dvou. Byl bych rád, kdyby někdy v budoucnu vydalo nakladatelství Egmont české verze zbylých knížek z trilogie o Darthu Baneovi. Abych si mohl přečíst celý jeho příběh a ne jenom stručný popis z české Star Wars Wiki.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Pětka
23-24
Pětka [Redaktor]
23. Duben 2014 - 13:13
Skutečně tě k ničemu nenabádám. Není tvou povinností to otevřít, ale zabránit ti v tom nemůžu...
Pravidlo dvou: odkaz »
Dynastie zla: odkaz »

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Darth Divergence
32-33
13. Červenec 2014 - 20:05
Na internetu jsou k dostání knihy přeložené do češtiny, nerozeznáš to od překladu v knize. Mohu zaslat jestli si je ješě nečetl. Darth Bane je pro mě nejvyšší sithský lord a nemohl sme vydržet nepřečíst si pravidlou dvou a destiny of evil:)

Darth Divergence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Komár
29-30
13. Červenec 2014 - 21:08
a nevíš kde by dalo sehnat komiksy v češtině s X-MENy?

+1
-1
-1
Obrázek uživatele MultiScorey
3. Srpen 2014 - 19:49
Pravda, že je to trošku mimo mísu, ale X-Meny můžeš najít skoro v každém knihkupectví, např. www.dobre-knihy.cz, ale pokud chceš X-Meny z UKK, tak se podívej do Comicspointu, tam jsou všechny UKKčka, která vyšla odkaz » ;)

"Two there should be; no more, no less.
One to embody power, the other to crave it."
―Darth Bane

+1
+1
-1