Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Darth Bane

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Darth Shadow
22. Duben 2014 - 17:39
Četl jsem knihu Darth Bane: Cesta zkázy; a bylo úžasné číst o vývoji sitha, který zavedl pravidlo dvou. Byl bych rád, kdyby někdy v budoucnu vydalo nakladatelství Egmont české verze zbylých knížek z trilogie o Darthu Baneovi. Abych si mohl přečíst celý jeho příběh a ne jenom stručný popis z české Star Wars Wiki.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Pětka
19-20
Pětka [Redaktor]
23. Duben 2014 - 13:13
Skutečně tě k ničemu nenabádám. Není tvou povinností to otevřít, ale zabránit ti v tom nemůžu...
Pravidlo dvou: odkaz »
Dynastie zla: odkaz »

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Darth Divergence
28-29
13. Červenec 2014 - 20:05
Na internetu jsou k dostání knihy přeložené do češtiny, nerozeznáš to od překladu v knize. Mohu zaslat jestli si je ješě nečetl. Darth Bane je pro mě nejvyšší sithský lord a nemohl sme vydržet nepřečíst si pravidlou dvou a destiny of evil:)

Darth Divergence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Komár
25-26
13. Červenec 2014 - 21:08
a nevíš kde by dalo sehnat komiksy v češtině s X-MENy?

+1
-1
-1
Obrázek uživatele MultiScorey
3. Srpen 2014 - 19:49
Pravda, že je to trošku mimo mísu, ale X-Meny můžeš najít skoro v každém knihkupectví, např. www.dobre-knihy.cz, ale pokud chceš X-Meny z UKK, tak se podívej do Comicspointu, tam jsou všechny UKKčka, která vyšla odkaz » ;)

"Two there should be; no more, no less.
One to embody power, the other to crave it."
―Darth Bane

+1
+1
-1