Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Yoda

Reklama
Dabing postavy: Tom Kane
Yoda byl jedním z nejproslulejších a nejmocnějších mistrů Jedi v historii Galaxie, byl známý především pro svou legendární moudrost a jeho mistrovské umění se světelným mečem. V posledních stoletích Republiky Yoda sloužil jako člen Nejvyšší Rady Jediů a byl velmistrem jejího Řádu a to před, během a po Klonových Válkách. Následně, po bitvě o Geonosis, udržoval Yoda nově získaný titul mistra Řádu dodatečně k titulu velmistr Jedi. Ve stoletích služby Galaxii a Síle, přidal ruku k tréninku snad každého Jedie v Řádu. Včetně takových jako Obi-Wan Kenobi, Ki-Adi-Mundi a Oppo Rancisis, všichni, kteří sloužili Nejvyšší Radě Jedi spolu s ním.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
24 hlasů
9 hvězd
2 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
2 hlasy
1 hvězda
1 hlas