Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Yoda

Reklama
Dabing postavy: Tom Kane
Yoda byl jedním z nejproslulejších a nejmocnějších mistrů Jedi v historii Galaxie, byl známý především pro svou legendární moudrost a jeho mistrovské umění se světelným mečem. V posledních stoletích Republiky Yoda sloužil jako člen Nejvyšší Rady Jediů a byl velmistrem jejího Řádu a to před, během a po Klonových Válkách. Následně, po bitvě o Geonosis, udržoval Yoda nově získaný titul mistra Řádu dodatečně k titulu velmistr Jedi. Ve stoletích služby Galaxii a Síle, přidal ruku k tréninku snad každého Jedie v Řádu. Včetně takových jako Obi-Wan Kenobi, Ki-Adi-Mundi a Oppo Rancisis, všichni, kteří sloužili Nejvyšší Radě Jedi spolu s ním.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
24 hlasů
9 hvězd
2 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
2 hlasy
1 hvězda
1 hlas