Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Tom Kane

Reklama
Tom Kane je prominentní americký hlasový herec s více než 25letou zkušeností. Nejvíce se proslavil pro své práce s animacemi. Pozoruhodné jsou jeho role ve Star Wars: The Clone Wars, kde propůjčuje svůj hlas mistru Yodovi a admirálu Yularenovi. Je také známý hlasový herec video her, objevil se v mnoha titulech, od malých rolí až po role velké, jako je Gandalf a Profesor Xavier. Ve video hře Star Wars: The Force Unleashed se "na kameře" objevil jako imperiální kapitán Ozzik Sturn, Lobot a také jako Kento Marek, otec hlavního hrdiny se jménem Galen Marek. Nemálo společného má také se sérií počítačových her Call of Duty, konkrétně World at War a Black Ops.

Další informace na české Star Wars wikipedii »