Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Komandér Thorn

Reklama
Dabing postavy: Dee Bradley Baker
Klonový voják Thorn (označení zatím nezjištěno, když tak pište do komentářů) byl komandérem Velké Armády Republiky a během Klonových válek sloužil u Coruscantské Stráže (společně s komandérem Foxem). Thornovou oblíbenou zbraní byl rotační kanón Z-6, kterému přezdíval Kladivo.

Komandér Thorn velel eskortě senátorky Padmé Amidaly při jednáních na Scipiu. Na této planetě ale při nenadálém přepadení droidími silami po udatném boji zahynul. (Můžeme si tak všimnout podobnosti s dalším klonovým důstojníkem, který padl podobným způsobem.)

Další informace na české Star Wars wikipedii »

Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
5 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů