Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Dee Bradley Baker

Reklama
Dee Bradley Baker je americký hlasový herec. Je známý pro svou long-running-roli jako Squilliam Fancyson či jiné charaktery v televizním seriálu SpongeBob SquarePants. Nejvíce se proslavil pro dabování v projektech Avatar: The Last Airbender, Codename: Kids Next Door, Phineas and Ferb a jiné. V seriálu Star Wars: The Clone Wars dabuje všechny klonové vojáky, včetně kapitána Rexe a komandéra Cody. Podílel se také na dabingu v počítačových hrách, jako je Halo, Gears of War, Portal 2 a Left 4 Dead. Fanoušky si získal také dabováním zvířat.

Další informace na české Star Wars wikipedii »