Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Boss

Reklama
Dabing postavy: Dee Bradley Baker
RC-1138 (RC=Republic Commando), známý pod přezdívkou "Boss", byl klonovým seržantem a velitelem komanda Delta Squad během Klonových válek. Byl vycvičen Cuy'val Darským seržantem Walonem Vau, stejně jako všichni z Delta Squad. Boss nebyl moc výmluvný. Většina toho, co řekl, byly povely ostatním členům komanda.

Cuy'val Dar je mandaloriánský výraz pro námezdní lovce, které Jango Fett najal na tréning klonových komand na Kaminu. Tyto osoby, povětšinou Mandaloriané, se zavázali k výcviku 100 mužů a po tu dobu nesměli opustit Kamino.

Delta Squad = Boss, Fixer, Scorch & Sev

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
6 hlasů
9 hvězd
4 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
2 hlasy
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů