Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Ashley Eckstein

Reklama
Maria Ashley Eckstein (rozená Drane), uváděná jako Ashley Eckstein nebo Ashley Drane, je americká filmová a televizní herečka známá divákům z Blue Collar TV a jako hlas Ahsoky Tano v seriálu Star Wars: The Clone Wars. Hrála též malou roli ve filmu Allicia Sydney White a zahrála si roli učitelky jménem Colea ve filmu Alice Upside Down. Pro mladší publikum hrála minoritní charakter Muffy na Disney Channel v That's So Raven. Také ji můžeme vidět v jedné epizodě seriálu Nickelodeon's Drake. Často hraje soupeře v televizních programech. Kromě kariéry herečky také Eckstein začala pracovat pro Her Universe, společnost, která vyrábí licencované zboží cílené speciálně pro dívky.

Další informace na české Star Wars wikipedii »