Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Jennifer Hale

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Needle
32-33
23. Leden 2015 - 14:07
Díky jejímu hlasu jsem nikdy nedohrál Mass Effect za chlapa, ani první díl, natož všechny... Totéž platí pro Jedi Academy a Jaden Korr. A také pro SWTOR, kde jsem měl sice jasnou představu, jak můj trooper bude vypadat, ale když jsem slyšel ženský hlas, nedalo se odolat. Ve SWTOR také dala hlas Satele Shan, kde díky to Satele působí mnohem mladší než je (což je jedině dobře :D ).

+1
0
-1