Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Jennifer Hale

Reklama
Jennifer Hale je americká hlasová herečka kanadského původu. Její nejznámější role, kde propůjčila svůj hlas, jsou v animovaných filmech z produkce Disney a v počítačových hrách. Fanoušci Hvězdných válek ji mohou znát jako Bastilu Shan z fenomenálního Star Wars: Knights of the Old Republic a jako Jaden Korr (samozřejmě pokud hráč hraje za ženský charakter) ve hře Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy. Některé vedlejší role nadabovala i ve hrách Star Wars: Force Commander a Star Wars: X-Wing vs. TIE Fighter. V seriálu Star Wars: The Clone Wars poskytla svůj hlas postavě Aayly Secury a Riyo Chuchi.

Další informace na české Star Wars wikipedii »