Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Hunt for Ziro

Reklama
Sezóna:
Díl:
S03E09
Titulní obrázek epizody
Stručný popis: Cad Bane je najat, aby dostal Zira z vězení a přepravil ho do vězení Huttů, kde po něm požadují, aby vyzradil, kde skrývá důležité a usvědčující informace. Ziro však opět unikne za pomocí Snootles a Bane ho znovu pronásleduje. Ale není jediný, Jedi Obiwan Kenobi a Quinlan Vos ho chtějí také najít, proto se stane štvanou zvěří a je jen ve hvězdách, kdo Zira dřív nalezne.
Scénář: Steve Mitchell, Craig Van Sickle
Režie: Steward Lee
Postavy: Obi-Wan Kenobi, Cad Bane, Ziro Hutt, Arok Hutt, Marlo Hutt, Gorga Hutt, Oruba Hutt, Gardulla Hutt, Mama Hutt, Sy Snootles, Quinlan Vos, Komandér Fox
Lokace: Coruscant, Tatooine, Nal Hutta, Teth
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
2 hlasy
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
2 hlasy
5 hvězd
3 hlasy
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů