Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Hunt for Ziro

Reklama
Sezóna:
Díl:
S03E09
Titulní obrázek epizody
Stručný popis: Cad Bane je najat, aby dostal Zira z vězení a přepravil ho do vězení Huttů, kde po něm požadují, aby vyzradil, kde skrývá důležité a usvědčující informace. Ziro však opět unikne za pomocí Snootles a Bane ho znovu pronásleduje. Ale není jediný, Jedi Obiwan Kenobi a Quinlan Vos ho chtějí také najít, proto se stane štvanou zvěří a je jen ve hvězdách, kdo Zira dřív nalezne.
Scénář: Steve Mitchell, Craig Van Sickle
Režie: Steward Lee
Postavy: Obi-Wan Kenobi, Cad Bane, Ziro Hutt, Arok Hutt, Marlo Hutt, Gorga Hutt, Oruba Hutt, Gardulla Hutt, Mama Hutt, Sy Snootles, Quinlan Vos, Komandér Fox
Lokace: Coruscant, Tatooine, Nal Hutta, Teth
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
2 hlasy
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
2 hlasy
5 hvězd
3 hlasy
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů