Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Nal Hutta

Reklama
Nal Hutta (v huttštině "Nádherný klenot"), též známý jen jako Hutta, byla hlavní planeta huttského prostoru. Nacházela se v systému Y'Toub a byl to původní domov Evociianů, kteří zde žili v roce 15 000 BBY. Když na planetu přišli Huttové se svou moderní technologií, Evociiané s nimi nadšeně obchodovali. Huttové však planetu postupně přebírali pod svou kontrolu a Evociiany si podrobili. Čím dál horší životní podmínky pak vedli k úplnému zničení planety do podoby, jakou můžeme vidět v době Klonových válek.

Další informace na české Star Wars wikipedii »