Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Darth Mirek


Obrázek uživatele Darth Mirek
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Darth Mirek
1601
Mirek
neuvedeno

Napsat uživateli e-mail

E-mail: Eldestructo@seznam.cz
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1999 (je mu 24 nebo 25 let)
Další informace: Bydlím v Hostěnicích (kousek od Brna). Sám se považuju za profíka co se SW týče: ). Star Wars je můj nejoblíbenější film a tohle je moje nejoblíbenější SW stránka. Líbí se mi taky Cimrmani a Indiana Jones ale nic se nevyrovná SW. Taky trénuju JUDO. Díky za přečtení. A hlavně díky Autorům za tyhle stránky.:-)
Uživatelův podpis: Don't ask, if you don't care.
Na webu je již: 11 let 11 měsíců

Povídky tohoto uživatele: