Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Sifo-Dyas

Reklama
Dabing postavy: žádný

Sifo-Dyas byl lidský mistr Jedi, který sloužil v Řádu během posledního desetiletí Galaktické Republiky (před Klonovými válkami). Za své mnohdy radikální postoje a agresivní názory byl dokonce vyloučen z Rady Jedi.

Během invaze na Naboo, kdy byli znovu objeveni Sithové, se mistr Sifo-Dyas rozhodl, že je potřeba vytvořit armádu pro Republiku.
Tady se zdroje rozcházejí.
Podle seriálu nechal klony vytvořit Dooku, který se za Sifo-Dyase vydával. Kdežto podle Wookiepedie to byl Sifo-Dyas osobně.

Každopádně mistr Sifo-Dyas zahynul při havárii, když jeho loď na Dookův povel sestřelil Syndikát Pykeů.Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
4 hlasy
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů