Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Savage Opress

Reklama
Dabing postavy: Clancy Brown
Savage Opress byl temný dathomirianský Zabrak a Bratr noci, který svůj život zavázal temné straně Síly během Klonových válek. Původně byl vůdce kmene na Dathomiru, nicméně byl odveden Sestrou noci Asajj Ventress, jíž se stal služebníkem a součástí plánu pomsty na jejím bývalém mistrovi, temném lordovi ze Sithu, hraběti Dookuovi. Po té, co prošel Ventressiným výběrovým testem, vzala ho k Matce Talzin a ostatním Sestrám noci, kde mu zesílily jeho schopnosti pomocí temné dathomirské magie (tj. určité techniky v Síle). Jako svůj závěrečný test musel Opress zabít svého mladšího bratra Ferala, kterého den před tím bránil při výběrovém testu. Po té měl za úkol sloužit nějakou dobu hraběti Dooku, získat si jeho důvěru a následně pomoci Ventress s vykonáním pomsty na mistrovi, který ji zradil. Savage Opress byl mimo jiné bratrem bývalého učedníka lorda Sidiouse, Darth Maula. Stejně jako on používal "světelnou tyč", tj. meč, který má dvě čepele.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
10 hlasů
9 hvězd
4 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů