Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Palpatine / Sidious

Reklama
Dabing postavy: Ian Abercrombie
Palpatine, také znám jako Darth Sidious, byl poslední kancléř Galaktické Republiky a první císař Galaktického Impéria. Byl Temným pánem ze Sithu, který následoval Pravidlo dvou a byl jeden z nejmocnějších Sithů v galaxii. Velkým Sithtským pánem se stal poté, co zavraždil svého mistra Darth Plagueise. Posléze přijal za svého učedníka Darth Maula, který byl smrtelně zraněn během souboje na Naboo s Obi-Wanem Kenobim. Dalším Sidiousovým přivržencem byl Darth Tyranus (hrabě Dooku), který se stal nejvyšším velitelem armády KNS. Darth Sidious získal silného pomocníka v podobě Anakina Skywalkera (Darth Vadera).

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
5 hlasů
9 hvězd
6 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů