Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Nute Gunray

Reklama
Dabing postavy: Tom Kenny
Nute Gunray byl Neimoidian z planety Neimoidia. Po tom, co se stal ministrem Obchodní federace, jeho moc rostle a po Starkově Hyperprostorové válce ve 44 BBY se stal místokrálem Obchodní federace. Během Klonových válek se sblížil se senátorem planety Rodia, Onacondem Farrem, a podal mu nabídku, kterou nemohl odmítnout. Nabídl mu poskytnout podporu a ochranu, kterou Rodii nebyla Republika schopna poskytnout. Na oplátku požadoval, aby zajal senátorku Amidalu a předal mu ji. Gunrayův plán nakonec selhal a byl polapen mistryní Luminarou Unduli a padawankou Ahsokou Tano. Dooku však poslal svou temnou akolytku Asajj Ventress, aby místokrále zachránila.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
2 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů