Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Nala Se

Reklama
Dabing postavy: Gwendoline Yeo
Nala Se byla Kaminoánka, hlavní lékařská pracovnice na Kaminu a jedna z tvůrců klonových vojáků Republiky, která žila během Klonových válek.

Během války pracovala na lékařské stanici třídy Haven (Nebe) s názvem Kaliida Shoals Medical Center. Jednalo se o tajnou vesmírnou zdravotní stanici, první svého druhu, která byla lokalizována ve Vnějším okraji, v Ryndellianském sektoru, v systému Kaliida Shoals. Právě na tuto stanici neúspěšně zaútočil generál Grievous se svou lodí, Malevolence (Nenávist).

Později byla Nala Se přeložena na zdravotní stanici Ord Cestus (také třída Haven) poblíž planety Ord Cestus. Zde sloužila s generálem, Jediem, mistrem Kitem Fistem. Po druhé bitvě o Geonosis se stanice stala velice důležitým dodavatelem zdravotnických zásob pro síly generála Windua na planetě Dantooine.

Následně Nalu Se nalézáme na Kaminu, kde působila v již zmiňované funkci hlavní lékařské pracovnice. Byla to právě ona, která dostala na starost vyšetřit incident ohledně klonového vojáka Tupa (Berana).

Další informace na české Star Wars wikipedii »

Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
1 hlas
1 hvězda
0 hlasů