Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Nala Se

Reklama
Dabing postavy: Gwendoline Yeo
Nala Se byla Kaminoánka, hlavní lékařská pracovnice na Kaminu a jedna z tvůrců klonových vojáků Republiky, která žila během Klonových válek.

Během války pracovala na lékařské stanici třídy Haven (Nebe) s názvem Kaliida Shoals Medical Center. Jednalo se o tajnou vesmírnou zdravotní stanici, první svého druhu, která byla lokalizována ve Vnějším okraji, v Ryndellianském sektoru, v systému Kaliida Shoals. Právě na tuto stanici neúspěšně zaútočil generál Grievous se svou lodí, Malevolence (Nenávist).

Později byla Nala Se přeložena na zdravotní stanici Ord Cestus (také třída Haven) poblíž planety Ord Cestus. Zde sloužila s generálem, Jediem, mistrem Kitem Fistem. Po druhé bitvě o Geonosis se stanice stala velice důležitým dodavatelem zdravotnických zásob pro síly generála Windua na planetě Dantooine.

Následně Nalu Se nalézáme na Kaminu, kde působila v již zmiňované funkci hlavní lékařské pracovnice. Byla to právě ona, která dostala na starost vyšetřit incident ohledně klonového vojáka Tupa (Berana).

Další informace na české Star Wars wikipedii »

Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
1 hlas
1 hvězda
0 hlasů