Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Nala Se

Reklama
Dabing postavy: Gwendoline Yeo
Nala Se byla Kaminoánka, hlavní lékařská pracovnice na Kaminu a jedna z tvůrců klonových vojáků Republiky, která žila během Klonových válek.

Během války pracovala na lékařské stanici třídy Haven (Nebe) s názvem Kaliida Shoals Medical Center. Jednalo se o tajnou vesmírnou zdravotní stanici, první svého druhu, která byla lokalizována ve Vnějším okraji, v Ryndellianském sektoru, v systému Kaliida Shoals. Právě na tuto stanici neúspěšně zaútočil generál Grievous se svou lodí, Malevolence (Nenávist).

Později byla Nala Se přeložena na zdravotní stanici Ord Cestus (také třída Haven) poblíž planety Ord Cestus. Zde sloužila s generálem, Jediem, mistrem Kitem Fistem. Po druhé bitvě o Geonosis se stanice stala velice důležitým dodavatelem zdravotnických zásob pro síly generála Windua na planetě Dantooine.

Následně Nalu Se nalézáme na Kaminu, kde působila v již zmiňované funkci hlavní lékařské pracovnice. Byla to právě ona, která dostala na starost vyšetřit incident ohledně klonového vojáka Tupa (Berana).

Další informace na české Star Wars wikipedii »

Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
1 hlas
1 hvězda
0 hlasů