Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Komandér Gree

Reklama
Dabing postavy: Dee Bradley Baker
CC-1004 byl klonový komandér - senior - armády Republiky v době Klonových válek. Měl zájem poznávat cizí druhy a kultury, proto byl vybrán k účasti na vzdělávacím programu ARC trooperem Alpha-17, který měl podporovat individualitu. Během Klonových válek Gree velel 41. elitní jednotce, divize 9. sboru Assault, který vedla generál Luminara Unduli. Ve druhém roce války byl přidělen jako doprovod při přepravě chyceného místokrále Nute Gunraye na Coruscant, ten však díky separatistickým sabotérůma stejně unikl. V posledních dnech války byl Gree poslán na Kashyyyk, spolu s mistrem Yodou. Pomáhal v boji proti silám separatistických droidů. Ve středu bitvy však Gree obdržel zprávu od nejvyššího kancléře Palpatina, který mu přikázal provést Rozkaz 66, tedy vyhladit všechny Jedie. Gree byl zabit mistrem Yodou při pokusu o splnění tohoto rozkazu.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
8 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů