Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Katuunko

Reklama
Dabing postavy: Brian George
Katuunko byl Toydarian, který vládl jako král planetě Toydarii před vzestupem Galaktické Říše. Během klonových válek byl Katuunko osloven senátorem Bailem Organem Prestorem a zástupcem Jar Jarem Binksem v průběhu jejich mise, aby pomohl poskytnout humanitní pomoc napadenému světu Ryloth. I když Katuunko pomoci chtěl, nebyl schopný podporu oficiálně zařídit vzhledem ke snaze udržení neutrality. Nakonec však pomohl poskytnout pomoc tajně, přičemž Obchodní federace neměla žádný důkaz o jeho činu. Toydarii tedy bylo dovoleno zůstat neutrální, ale Katuunko se rozhodl, že je čas pro jeho lid, aby se spojil s jednou z válčících stran. Tím by jeho planeta byla v bezpečí před veškerými hrozbami. Proto se spojil s Nejvyšším kancléřem Republiky Palpatinem a navrhl jednání s mistrem Yodou a služebnicí hraběte Dookua Assaj Ventress. Po vyčerpávající bitvě a pokusu o zavraždění Katuunka se Toydariané přidali k Republice. Během klonových válek byl však Katuunko zabit Dookuovým novým učedníkem Savage Opressem.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
2 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů