Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Finis Valorum

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele CadBane007
25-26
7. Duben 2014 - 13:48
Finis Valorum nezemřel 6 měsíců před začátkem Klonových Válek, nýbrž 21 let před Bitvou o Yavin (přesněji 16 měsíců po začátku Klonových Válek)...

+1
0
-1
Obrázek uživatele velitel Cody
26-27
7. Duben 2014 - 14:57
To by tedy znamenalo, že tvůrci canon neporušily.
Jinak by mě zajímalo, patří kreslené TCW do canonu, nebo ne???
Popravdě doufám že ne, protože příběh nic moc, jediné co se mi opravdu líbilo byla návaznost na e3

dělám amatérské lego star wars animace - http://www.youtube.com/channel/UCNQsdJy7J9Bubpa0b79o2VA?feature=mhee

+1
0
-1
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
7. Duben 2014 - 16:58
Porušili, rozhovor v TCW mezi Yodou a Valorumem v Sezoně 6 se odehrával v roce 20 BBY - tzn. 1 rok po jeho "smrti"... jestli jsou staré Clone Wars v souladu s canonem to nevím, popravdě teď vůbec nevím co vlastně do canonu z původního Expanded Universe patří. Myslím, že založili nějaký Lucasfilm Story Group (nevím název přesně), který to má utřídit, ale kdy to bude to nevím (pokud někdo ví napište, to mě hodně zajímá...). Jinak staré Clone Wars se mi docela líbili, předvedl se zdé můj oblíbený nájemný lovec Durge a např. Bitvy o Muunlinst a Coruscant byli epické... určitě mi vyhovovaly více než seriál Droids a Ewoks (dosud jsem neshlédl všechny epizody, pokud někdo víte, kde je stáhnout třeba i s titulky byl bych velice rád...).

+1
0
-1