Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Phil LaMarr

Reklama
Phillip "Phil" LaMarr je americký herec, komik a hlasový herec. Je známý pro svou malou, ale nezapomenutelnou roli Marvina v Pulp Fiction. Nejsou mu neznámé projekty videoher, jako Star Wars: Knights of the Old Republic, Metal Gear, Final Fantasy a spousta dalších, ve kterých propůjčil svůj hlas nejrůznějším postavám. Co se týče seriálů, nadaboval i jednu nebo více postav ve Futuramě, Transformers Animated, Samurai Jack a v jiných projektech. V seriálu Star Wars: The Clone Wars svůj hlas poskytl hned několika vcelku důležitým postavám, z nichž nejzajímavější je asi Jedi mistr Kit Fisto. Toho mimo jiné reprezentuje i ve hře Star Wars: The Clone Wars: Republic Heroes.

Další informace na české Star Wars wikipedii »