Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Ian Ruskin

Reklama
Ian Ruskin se vyučil herectví v Londýně, kde studoval na Královské akademii výtvarných umění (Royal Academy of Dramatic Art). Ve Velké Británii poté působil jako divadelní herec 15 let.

V roce 1985 se přestěhoval do Los Angeles a pracoval hlavně pro televizi. Obvykle dostával vedlejší, epizodní role v seriálech, jako: To je vražda, napsala (Murder She Wrote), Scarecrow and Mrs. King a MacGyver.
Takovéto role mu vydělávaly peníze, ale nenaplnili jeho sen, který na KAVU (RADA) měl - chtěl svými rolemi ovlivňovat publikum.
V Anglii (v divadle) hrával v klasických hrách i v dílech nejtalentovanějších mladých autorů. V těchto hrách jeho role publikem doslova hýbaly, dokonce se kvůli nim diváci museli zamýšlet a hru i svůj život reflektovat. To bylo něco, co se u MacGyvera nestávalo...

Kromě herectví se Ian Ruskin věnuje také psaní. Mohli jste ho vidět také v Aktech X (The X Files), Eragonovi a v Dobrém ročníku (A Good Year).

Další informace na české Star Wars wikipedii »