Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Ian Ruskin

Reklama
Ian Ruskin se vyučil herectví v Londýně, kde studoval na Královské akademii výtvarných umění (Royal Academy of Dramatic Art). Ve Velké Británii poté působil jako divadelní herec 15 let.

V roce 1985 se přestěhoval do Los Angeles a pracoval hlavně pro televizi. Obvykle dostával vedlejší, epizodní role v seriálech, jako: To je vražda, napsala (Murder She Wrote), Scarecrow and Mrs. King a MacGyver.
Takovéto role mu vydělávaly peníze, ale nenaplnili jeho sen, který na KAVU (RADA) měl - chtěl svými rolemi ovlivňovat publikum.
V Anglii (v divadle) hrával v klasických hrách i v dílech nejtalentovanějších mladých autorů. V těchto hrách jeho role publikem doslova hýbaly, dokonce se kvůli nim diváci museli zamýšlet a hru i svůj život reflektovat. To bylo něco, co se u MacGyvera nestávalo...

Kromě herectví se Ian Ruskin věnuje také psaní. Mohli jste ho vidět také v Aktech X (The X Files), Eragonovi a v Dobrém ročníku (A Good Year).

Další informace na české Star Wars wikipedii »