Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Atsushi Takeuchi

Reklama
Atsushi Takeuchi byl režisér, který měl možnost zrežírovat desátou episodu první série seriálu Star Wars: The Clone Wars. Pro Lucasfilm nepracoval přímo, v této epizodě působil spíše jako host. Mimo jiné Takeuchi vytváří vizuální efekty a animace pro nejrůznější filmy a seriály, často anime žánru. Dave Filoni o něm píše: "Jedna z věcí, kterou jsme pro Klonové války chtěli, bylo přinést nový pohled na věc, něco jiného, než co ve Star Wars bylo doposud. George Lucas od počátku hovořil o vlivu anime. No, spíše, než mít vliv z anime jsme letěli až do Japonska a pracovali s Production I.G. a jednoho, z jejich velkých umělců, Atsushi Takeuchi, jsme uvedli přímo do The Clone Wars."

Další informace na české Star Wars wikipedii »