10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

Stanice Skytop

Reklama
Stanice Skytop byla odposlouchávacím centrem Konfederace během Klonových válek. Jednalo se o modifikované jádro lodě třídy Lucrehulk. Stanice byla navržena na monitorování komunikace Republiky a následném poskytování důležitých informací o pohybu nepřátelských flotil přímo droidí armádě Konfederace. Stanice byla vybudována v hyperkomunikačním kartelu, v obchodní skupině vytvořenou představitelem Konfederace Po Nudoem. Byla umístěna v horní atmosféře jednoho z měsíců planety Ruusan

Další informace na české Star Wars wikipedii »