10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

Rugosa

Reklama
Rugosa, též známá jako Korálový měsíc, byl měsíc v sektoru Sanbra. Byl to jeden ze světů, které tvořily nekonečnou říši, galaktickou sílu v čele s druhem Rakatanů přibližně 30 000 BBY. Měsíc byl později objeven toydarianskými průzkumníky v blízkosti Balmorra Run, a díky svému atraktivnímu prostředí a teplým oceánům se to stalo rekreačním místem, kde se Toydariané mohli skrýt od svých pánů Huttů. Když to Huttové zjistili, potrestali je tím, že na měsíc uvolnili mor, který vysušil všechny oceány a odhalil tak rozlehlé plochy korálů.

Další informace na české Star Wars wikipedii »