Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Kapitán Argyus

Reklama
Dabing postavy: James Marsters
Faro Argyus byl kapitánem jednotek Senátu, elitního komanda senátní gardy v 21 BBY. Pocházel z rodiny Tepasů, kteří byli známí svou ctí a věrností. Argyus byl z páté generace a byl umístěn na Coruscant jako běžná stráž. Po tom, co se senátorce Amidale však podařilo chytit místokrále Nute Gunraye na planetě Rodia, byl přidělen jako doprovod při jeho přepravě na Coruscant spolu s mistryní Luminarou Unduli a padawankou Ahsokou Tano. Bez podezření republiky byl Argyus podplacen hrabětem Dookuem, aby Gunraye z vězení zachránil a dopravil do Konfederace. V tom byl Argyus úspěšný, nicméně následně byl zabit Dookuovou akolytkou Asajj Ventress, s níž měl spolupracovat.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů