Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Kapitán Argyus

Reklama
Dabing postavy: James Marsters
Faro Argyus byl kapitánem jednotek Senátu, elitního komanda senátní gardy v 21 BBY. Pocházel z rodiny Tepasů, kteří byli známí svou ctí a věrností. Argyus byl z páté generace a byl umístěn na Coruscant jako běžná stráž. Po tom, co se senátorce Amidale však podařilo chytit místokrále Nute Gunraye na planetě Rodia, byl přidělen jako doprovod při jeho přepravě na Coruscant spolu s mistryní Luminarou Unduli a padawankou Ahsokou Tano. Bez podezření republiky byl Argyus podplacen hrabětem Dookuem, aby Gunraye z vězení zachránil a dopravil do Konfederace. V tom byl Argyus úspěšný, nicméně následně byl zabit Dookuovou akolytkou Asajj Ventress, s níž měl spolupracovat.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů